ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ, RÉGIÓVEZETŐ – ÉSZAK- KELET MAGYARORSZÁG

Az UNION egy olyan biztosító, ahol nem csak ügyfeleinkkel, de egymással is egyszerűen, érthetően, emberi hangon kommunikálunk. Egyszóval: olyan hely, ahol jó dolgozni. Az UNION Biztosító a bécsi székhelyű, tőzsdén jegyzett Vienna Insurance Group cégcsoport tagja, amely 25 országban 50 társasággal van jelen.

Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni

  • az Észak- Kelet magyarországi régió (Hajdú, Szabolcs, Borsod, Nógrád megyékben) értékesítési tevékenységének támogatása, koordinálása,
  • a számodra kijelölt bankfiókok, előre elkészített havi látogatási terv alapján való felkeresése,
  • a biztosítási termékek értékesítéséhez szükséges szakmai, oktatási és értékesítés technikai anyagok elkészítése,
  • online prezentációk, oktatások, szakmai rendezvények előkészítése, megtartása,
  • banki tanácsadó kollégák felkészítse (coaching), motiválása,
  • rendszeres kapcsolattartás a Régió igazgatóval, biztosítás értékesítési stratégia kialakítása,
  • statisztikák, elemzések készítése az általad támogatott régió számára,
  • az értékesítési folyamat hatékonyságának fejlesztése,
  • a biztosítási termékekből megkötött szerződések megmaradási arányának növelése, közreműködés az értékesítési versenyek és a kiemelt ügyfeleknek adott ajánlatok készítésében, valamint az intervenciós feladatok végzésének megszervezésében.

Te vagy az emberünk, ha

  • felsőfokú gazdasági végzettséged van,
  • 1-3 éves munkatapasztalattal rendelkezel biztosítási, értékesítés támogatási területen,
  • munkádat az önállóság és az ügyfélközpontúság mellett a proaktivitás és pontosság jellemzi,
  • kedveled a mindennapos utazással járó munkavégzést,
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel,
  • kifejezetten erős prezentációs és oktatási képességeid vannak,
  • empatikus személyiséged van, rugalmas vagy, és jól tudsz csapatban dolgozni.

Van még érvünk

  • összetett szakmai feladatok várnak,
  • jó hangulatú csapat tagja leszel,
  • megbízható, stabil, nemzetközi hátterű vállalati környezetben, stabil, nemzetközi hátterű vállalati környezetben tevékenykedhetsz,
  • cafeteriát és önkéntes pénztári hozzájárulást biztosítunk,
  • fontos számunkra munkavállalóink egészségének megőrzése, ezért magán-egészségügyi szolgáltatást biztosítunk,
  • céges gépjárművet és korlátlan mobiltelefon használatot biztosítunk,
  • határozatlan idejű munkaviszonyt és rugalmas munkarendet kínálunk.

Előnyt jelent

  • banki vagy biztosítási területen szerzett tapasztalatod van,
  • oktatató, coach képesítéssel, gyakorlattal rendelkezel.
Amennyiben szívesen lennél tagja csapatunknak, várjuk fényképes önéletrajzod a bérigényed megjelölésével!

Állás adatai

Állás azonosító: A-776
Pozíció pontos megnevezés: ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ, RÉGIÓVEZETŐ – ÉSZAK- KELET MAGYARORSZÁG
Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar Megye, Borsod-Abaúj-Zemplén Megye, Nógrád Megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Szakterület: Üzletfejlesztés és bankbiztosítás
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2021.01.25.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ, RÉGIÓVEZETŐ – ÉSZAK- KELET MAGYARORSZÁG