Gépjármű biztosítási termékmenedzser

Az UNION egy olyan biztosító, ahol nem csak ügyfeleinkkel, de egymással is egyszerűen, érthetően, emberi hangon kommunikálunk. Egyszóval: olyan hely, ahol jó dolgozni. Az UNION Biztosító a bécsi székhelyű, tőzsdén jegyzett Vienna Insurance Group cégcsoport tagja, amely 25 országban 50 társasággal van jelen.

Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni

  • új gépjármű biztosítási termékek (Casco, KGFB) fejlesztése, bevezetése, meglévő termékek módosítása,
  • új ügyfélszegmensek feltérképezése, egyedi megkeresések, akciók kidolgozása,
  • egyedi ajánlatok elbírálása,
  • a gépjármű biztosítási portfóliók rendszeres elemzése, riportok készítése,
  • hazai biztosítási piac folyamatos követése, versenytársak termékeinek összehasonlítása, elemzése,
  • adatbázisok, riportok, dokumentációk karbantartása,
  • társterületekkel folyamatos és hatékony kapcsolattartás,
  • az anyavállalattal közös projektekben való részvétel.

Te vagy az emberünk, ha

  • felsőfokú gazdasági diplomád van,
  • hasonló munkakörben, a versenyszféra valamely nagyvállalatánál szereztél már 3-5 év tapasztalatot,
  • magabiztos az MS Excel tudásod,
  • precizitás, pontosság és önállóság jellemzi munkádat,
  • jó kommunikációs és együttműködő készséggel rendelkezel.

Van még érvünk

  • összetett szakmai feladatok és fejlődési lehetőség vár,
  • megbízható, stabil, nemzetközi hátterű a vállalati környezet,
  • önálló, felelősségteljes feladatokkal várunk,
  • fontos számunkra munkavállalóink egészségének megőrzése, ezért minden munkatársunk számára egészségügyi szolgáltatást biztosítunk, amely családtagjaidra is kiterjeszthető,
  • munkádhoz laptopot és mobiltelefont biztosítunk,
  • rugalmas a munkaidő,
  • jól megközelíthető, központi helyen dolgozhatsz,
  • lehetőséged van heti több napot otthonról dolgozni,
  • folyamatos szakmai továbbképzéseken vehetsz részt,
  • széleskörű béren kívüli juttatásokat biztosítunk,
  • kiemelt figyelmet fordítunk a társadalmi szerepvállalásra, amelynek programjaihoz Te is csatlakozhatsz

Előnyt jelent

  • ha angol nyelvtudásod tárgyalóképes (szóban és írásban),
  • SQL ismereteid naprakészek,
  • szívesen prezentálsz.
Amennyiben szívesen lennél tagja csapatunknak, várjuk jelentkezésedet a bérigényed megjelölésével!

Állás adatai

Állás azonosító: F-770
Pozíció pontos megnevezés: Gépjármű biztosítási termékmenedzser
Munkavégzés helye: 1082 Budapest, Baross utca 1.
Szakterület: Termékfejlesztés
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Gépjármű biztosítási termékmenedzser