Kontroller

Az UNION egy olyan biztosító, ahol nem csak ügyfeleinkkel, de egymással is egyszerűen, érthetően, emberi hangon kommunikálunk. Egyszóval: olyan hely, ahol jó dolgozni. Az UNION Biztosító a bécsi székhelyű, tőzsdén jegyzett Vienna Insurance Group cégcsoport tagja, amely 25 országban 50 társasággal van jelen.

Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni

  • együttműködsz az értékesítési területtel különböző riportok, elemzések kidolgozásában és azok megvalósításában;
  • nyomon követed a „key performance indicator-ok” alakulását, piaci elemzéseket készítesz, értékeled az értékesítési eredményeket;
  • karbantartod a lekérdezéseket, riportokat;
  • forecast feladatokat látsz el, aktívan részt veszel az éves üzleti tervezési folyamatban;
  • együttműködsz a Pénzügy többi területeivel a közös feladatok végrehajtásában és cégen belüli koordinációjában;
  • proaktívan segíted a vezetői döntésekhez szükséges adatok elemzését, prezentációkat készítesz.

Te vagy az emberünk, ha

  • felsőfokú gazdasági végzettséged van,
  • néhány év tapasztalatot szereztél már kontrolling területen,
  • jó elemzői készségekkel, rendszerszemlélettel rendelkezel,
  • magas szinten használod az MS Office alkalmazásokat,
  • magabiztos az írásbeli angol nyelvismereted,
  • munkádat az önállóság mellett a precízség, pontosság és a proaktivitás jellemzi.

Van még érvünk

  • összetett szakmai feladatok várnak;
  • jól megközelíthető, központi helyen dolgozhatsz;
  • rugalmas a munkaidő;
  • kíváncsiak vagyunk arra, hogy mit hozol magaddal, de szeretnénk neked újat is adni;
  • fontos számunkra az egészséged, ezért magán egészségügyi szolgáltatást biztosítunk;
  • folyamatos szakmai továbbképzéseken vehetsz részt;
  • közösségi programok, klassz önkéntes munkák várnak;
  • megbízható, stabil, nemzetközi hátterű a vállalati környezet.

Előnyt jelent

  • ha biztosítási és/vagy a pénzügyi szektorban szereztél már tapasztalatot.

Állás adatai

Állás azonosító: C-704
Pozíció pontos megnevezés: Kontroller
Munkavégzés helye: Kálvin tér
Szakterület: Kontrolling
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Kontroller