Panaszkezelési munkatárs

Az UNION egy olyan biztosító, ahol nem csak ügyfeleinkkel, de egymással is egyszerűen, érthetően, emberi hangon kommunikálunk. Egyszóval: olyan hely, ahol jó dolgozni. Az UNION Biztosító a bécsi székhelyű, tőzsdén jegyzett Vienna Insurance Group cégcsoport tagja, amely 25 országban 50 társasággal van jelen.

Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni

  • ügyfélpanaszok kivizsgálása, írásbeli megválaszolása,
  • panaszkezeléssel kapcsolatos riportok, beszámolók elkészítése,
  • panaszügyek nyilvántartása,
  • a felmerülő kérdések megoldása esetén kapcsolattartás a társterületekkel

Te vagy az emberünk, ha

  • biztosítási adminisztrációban és/vagy ügyfélszolgálaton szereztél már tapasztalatot,
  • szeretsz kommunikálni írásban, és mindezt kiválóan teszed,
  • hozzáállásodat az ügyfélközpontúság jellemzi,
  • pontosan és precízen dolgozol,
  • problémamegoldó képességed kimagasló,
  • határozott vagy és jó stressztűrő képességgel rendelkezel,
  • minimum középfokú végzettség birtokában vagy.

Van még érvünk

  • összetett szakmai feladatok várnak;
  • jól megközelíthető, központi helyen dolgozhatsz;
  • rugalmas a munkaidő;
  • fontos számunkra az egészséged, ezért magán egészségügyi szolgáltatást biztosítunk;
  • közösségi programok, klassz önkéntes munkák várnak;
  • megbízható, stabil, nemzetközi hátterű a vállalati környezet

Előnyt jelent

  • ha panaszkezelésben, biztosítási és/vagy a pénzügyi szektorban szereztél már tapasztalatot.

Állás adatai

Állás azonosító: C-724
Pozíció pontos megnevezés: Panaszkezelési munkatárs
Munkavégzés helye: Váci út 33.
Szakterület: Adminisztráció / Back office
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Panaszkezelési munkatárs