Rendszerszervező

Az UNION egy olyan biztosító, ahol nem csak ügyfeleinkkel, de egymással is egyszerűen, érthetően, emberi hangon kommunikálunk. Egyszóval: olyan hely, ahol jó dolgozni. Az UNION Biztosító a bécsi székhelyű, tőzsdén jegyzett Vienna Insurance Group cégcsoport tagja, amely 25 országban 50 társasággal van jelen. Rendszerszervezési területre keresünk munkatársat.

Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni

  • Üzleti igények megértése, specifikálása, kapcsolódó folyamatok szervezése,
  • Rendszereikhez kapcsolódó munkafolyamataink elemzése, azok javítására tett javaslatok kidolgozása,
  • Rendszerek tesztelése, oktatása munkatársaink számára

Te vagy az emberünk, ha

  • más biztosítótársaságnál, hasonló munkakörben legalább 1-3 év tapasztalatod van,
  • magabiztos biztosítástechnikai tudással rendelkezel KKV ügyfeleink számára kínált termékekben: gépjármű flotta, egyedi vagyonbiztosítás vagy Lakossági ügyfeleinknek kínált élet- és balesetbiztosítási termékekben, jutalékrendszer működésében, inkasszós folyamatban vagy
  • webes rendszerek működésében
  • alapnál erősebb az SQL tudásod (legalább lekérdezések szintjén),
  • van jártasságod business analyst típusú feladatkörben,
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel, és
  • precizitás, és önállóság jellemzi munkádat.

Van még érvünk

  • összetett szakmai feladatok és fejlődési lehetőség vár,
  • megbízható, stabil, nemzetközi hátterű a vállalati környezet,
  • önálló, felelősségteljes feladatokkal várunk,
  • fontos számunkra munkavállalóink egészségének megőrzése, ezért minden munkatársunk számára egészségügyi szolgáltatást biztosítunk, amely családtagjaidra is kiterjeszthető,
  • a hét nagy részében Home office-ban végezheted feladataidat
  • jól megközelíthető, központi helyen dolgozhatsz,
  • szakmai továbbképzéseken vehetsz részt,
  • béren kívüli juttatásokat biztosítunk,
  • kiemelt figyelmet fordítunk a társadalmi szerepvállalásra, amelynek programjaihoz Te is csatlakozhatsz.

Előnyt jelent

  • ha angol nyelvtudásod társalgás szintű (szóban és írásban),
  • elemzőkészséged fejlett, és
  • jó kommunikációs és együttműködő készséggel rendelkezel.
Amennyiben szívesen lennél tagja csapatunknak, várjuk jelentkezésedet a bérigényed megjelölésével!

Állás adatai

Állás azonosító: M-766
Pozíció pontos megnevezés: Rendszerszervező
Munkavégzés helye: 1134 Budapest, Váci út 33.
Szakterület: Informatika
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Rendszerszervező