Senior Rendszerszervező

Az UNION egy olyan biztosító, ahol nem csak ügyfeleinkkel, de egymással is egyszerűen, érthetően, emberi hangon kommunikálunk. Egyszóval: olyan hely, ahol jó dolgozni. Az UNION Biztosító a bécsi székhelyű, tőzsdén jegyzett Vienna Insurance Group cégcsoport tagja, amely 25 országban 50 társasággal van jelen.

Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni

  • A Biztosító Core rendszereihez kapcsolódó CRM rendszer fejlesztéseinek specifikálása, tesztelése az üzleti igényeknek megfelelően,
  • Adattárház fejlesztése, háttér adatbázis tesztelése,
  • Workflow rendszerek működésének és interfacek specifikálása,
  • Rendszereikhez kapcsolódó munkafolyamataink elemzése, azok javítására tett javaslatok kidolgozása,
  • Rendszerek oktatása munkatársaink számára.

Te vagy az emberünk, ha

  • más biztosítótársaságnál, hasonló munkakörben legalább 3-5 év tapasztalatot szereztél
  • élet és nem élet biztosítási termékekhez, folyamatokhoz kapcsolódó magabiztos szakmai ismeretekkel rendelkezel,
  • erős az SQL tudásod,
  • felsőfokú végzettséged van,
  • csapatjátékos hozzáállás,
  • elemzőkészséged fejlett.

Van még érvünk

  • összetett szakmai feladatok és fejlődési lehetőség vár,
  • megbízható, stabil, nemzetközi hátterű a vállalati környezet,
  • önálló, felelősségteljes feladatokkal várunk,
  • fontos számunkra munkavállalóink egészségének megőrzése, ezért minden munkatársunk számára egészségügyi szolgáltatást biztosítunk, amely családtagjaidra is kiterjeszthető,
  • a hét nagy részében Home office-ban végezheted feladataidat
  • jól megközelíthető, központi helyen dolgozhatsz,
  • szakmai továbbképzéseken vehetsz részt,
  • béren kívüli juttatásokat biztosítunk,
  • kiemelt figyelmet fordítunk a társadalmi szerepvállalásra, amelynek programjaihoz Te is csatlakozhatsz.

Előnyt jelent

  • jó kommunikációs és együttműködő készséggel rendelkezel,
  • és angolul társalgási szinten beszélsz.
Amennyiben szívesen lennél a csapatunk tagja, szakmai önéletrajzoddal jelentkezz!

Állás adatai

Állás azonosító: M-767
Pozíció pontos megnevezés: Senior Rendszerszervező
Munkavégzés helye: 1134 Budapest, Váci út 33.
Szakterület: Informatika
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Senior Rendszerszervező