Személybiztosítási kockázatelbíráló

Az UNION egy olyan biztosító, ahol nem csak ügyfeleinkkel, de egymással is egyszerűen, érthetően, emberi hangon kommunikálunk. Egyszóval: olyan hely, ahol jó dolgozni. Az UNION Biztosító a bécsi székhelyű, tőzsdén jegyzett Vienna Insurance Group cégcsoport tagja, amely 25 országban 50 társasággal van jelen.

Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni

  • személybiztosítási ajánlatok elbírálása,
  • elbírálásához kapcsolódó dokumentáció beszerzése, értékelése és a kapcsolódó tájékoztatás elkészítése,
  • társterületek szakmai támogatása.

Te vagy az emberünk, ha

  • egészségügyi felsőfokú végzettséged van,
  • biztosítás-szakmai ismerettel is rendelkezel,
  • hasonló munkakörben szereztél már tapasztalatot,
  • felhasználói szinten használod az MS Office programokat,
  • középfokú angol nyelvtudással rendelkezel,
  • munkádat az önállóság mellett a precízség és pontosság jellemzi.

Van még érvünk

  • önálló, felelősségteljes feladatokkal várunk,
  • teljes munkaidőt, rugalmas munkarendet, akár otthoni munkavégzési lehetőséget és határozatlan idejű munkaszerződés kínálunk,
  • cafeteriát és önkéntes pénztári hozzájárulást biztosítunk,
  • korlátlan mobiltelefon használatot biztosítunk megbízható, stabil, nemzetközi hátterű vállalati környezetben tevékenykedhetsz,
  • fontos számunkra az egészséged, ezért magán egészségügyi szolgáltatást biztosítunk.
Amennyiben szívesen lennél tagja csapatunknak, várjuk jelentkezésedet fényképes önéletrajzoddal és bérigényed megjelölésével.

Állás adatai

Állás azonosító: A-772
Pozíció pontos megnevezés: Személybiztosítási kockázatelbíráló
Munkavégzés helye: Budapest, Váci út 33.
Szakterület: Adminisztráció / Back office
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2021.02.15.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Személybiztosítási kockázatelbíráló