személyes ügyfélszolgálati munkatárs

Az UNION egy olyan biztosító, ahol nem csak ügyfeleinkkel, de egymással is egyszerűen, érthetően, emberi hangon kommunikálunk. Egyszóval: olyan hely, ahol jó dolgozni. Az UNION Biztosító a bécsi székhelyű, tőzsdén jegyzett Vienna Insurance Group cégcsoport tagja, amely 25 országban 50 társasággal van jelen.

Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni

  • ügyfélszolgálatunkra személyesen beérkező ügyfelek kiszolgálása,
  • biztosítási termékekkel kapcsolatos teljes körű információnyújtás és ügyintézés,
  • meglévő szerződések kezelése,
  • e-mailen beérkező ügyfél kérdések megválaszolása,
  • adminisztratív feladatok ellátása.

Te vagy az emberünk, ha

  • minimum 1 év biztosításban és ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalattal rendelkezel,
  • kiváló a kommunikációs készséged szóban és írásban egyaránt,
  • munkádat az ügyfélközpontúság mellett pontosság és precizitás jellemzi,
  • angol nyelven társalgási szinten beszélsz,
  • minimum középfokú végzettség birtokában vagy,
  • számítógépes ismereted felhasználói szintű

Van még érvünk

  • beilleszkedésedről termékek és rendszerek oktatásával gondoskodunk,
  • béren kívüli juttatásokban részesülhetsz,
  • fontos számunkra munkavállalóink egészségének megőrzése, ezért minden munkatársunk számára magán-egészségügyi szolgáltatást biztosítunk, amely családtagjaidra is kiterjeszthető,
  • határozatlan idejű munkaviszonyt kínálunk,
  • megbízható, stabil, nemzetközi hátterű vállalati környezet vár
Ha érdekel, szakmai önéletrajzoddal a hr3@union.hu e-mail címen jelentkezz!

Állás adatai

Állás azonosító: A-723
Pozíció pontos megnevezés: személyes ügyfélszolgálati munkatárs
Munkavégzés helye: Váci út 33.
Szakterület: Call Center / Személyes ügyfélszolgálat
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2019.11.30.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: személyes ügyfélszolgálati munkatárs