Union RED tanácsadó – „Értékesítés nagyon másképp” (vállalkozói szerződéssel)

Az UNION olyan biztosító, ahol nem csak ügyfeleinkkel, de egymással is egyszerűen, érthetően és emberi hangon kommunikálunk. Munkatársi felméréseink szerint erényeink a rugalmasság, a sokszínű feladatok, és a vállalaton belüli jó hangulat. Büszkék vagyunk arra, hogy befogadó közösség vagyunk. Stabil nagyvállalati háttérrel rendelkezünk, és kollégáink számára biztosítjuk az egyéni szakmai fejlődés lehetőségét. Meghatározó tulajdonosunk a közel 200 éves múlttal rendelkező osztrák VIENNA INSURANCE GROUP (VIG), Közép- és Kelet-Európa legnagyobb biztosítási vállalatcsoportja.

Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni

  • A biztosító meglévő ügyfeleinek felkeresése központi telefonos időpont egyeztetés alapján,
  • Állományápolási feladatok,
  • Értékesítés.

Téged keresünk ha

  • Jó értékesítőnek tartod magad és legalább 2 éve már a szakmában dolgozol,
  • Hajlandó vagy legalább napi 2 tárgyalást lebonyolítani,
  • Gyűlölöd, hogy folyton neked kell ügyfeleket keresned,
  • Többre vágysz,
  • Egyéni- vagy társas vállalkozóként számlaképes vagy.

Amiért érdemes csatlakozni hozzánk

  • Nálunk csak tárgyalnod kell,
  • Kész naptárat kapsz, a telefonos megkeresést és a címanyag vásárlást levesszük a válladról,
  • Mi biztosítjuk az eszközöket (iPhone, iPad, laptop, a későbbiekben akár autó is),
  • Nekünk a minőségi ügyfélápolás is érték és fizetünk is érte,
  • Értékesítésed után tisztes jutalékot kapsz (jelenleg a tanácsadóink 10-15 szerződést értékesítenek fejenként, havonta),
  • Minden héten lesz kihez menned (jelenleg átlagosan, legalább napi 2 találkozót kapnak a tanácsadóink, aminek a 80%-a online),
  • Nagyértékű csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk rád,
  • Kedvezményes díjért csatlakozhatsz a csoportos egészségbiztosításunkhoz,
  • Kipróbált üzleti modellel dolgozunk, amely 12 éve stabilan működik. Most növekszünk, de nincs korlátlan helyünk.

Milyen csapat vár?

  • Összetartó, egymást segítő kollégák,
  • Kimagasló elégedettségű és elkötelezettségű csapat,
  • Kiemelkedő szakmai tapasztalattal bíró társak,
  • Befogadó, vidám közösség.

Állás adatai

Állás azonosító: V-1039
Pozíció pontos megnevezés: Union RED tanácsadó – „Értékesítés nagyon másképp” (vállalkozói szerződéssel)
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Saját értékesítési csatornák
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Union RED tanácsadó – „Értékesítés nagyon másképp” (vállalkozói szerződéssel)